x
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
  • Українська (ua)
  • Російська (ru)

Як забудовник складає ціну на квартири?

Новини


Напевно, ви знайомі с ситуацією, коли в магазині зустрічаються однакові товари, але ціни суттєво відрізняються. В таких випадках ви вивчаєте склад продукту, порівнюєте властивості, якість складових, країну виробника і т.д. Саме такі фактори формують ціну товару.

Такі принципи діють і при складанні ціни на нерухомість. Дві зовні схожі квартири по вартості можуть суттєво відрізнятись. З'ясуймо, чому так буває та з чого формується ціна на квартири.

Міфи про купівлю нерухомості в новобудові

Новини


Деякі наші клієнти виявляють побоювання щодо купівлі квартири в ще не збудованому будинку, або взагалі бояться купувати у новому, щойно зведеному будинку. Провідні експерти ринку нерухомості вважають такі побоювання безпідставними. Купівля квартири у новобудові буде правильним рішенням. Якщо переглянути статистику, можна помітити таку тенденцію – переважна більшість покупців переходять з вторинного на первинний ринок. Ми розглянемо деякі міфи та допоможемо прийняти правильне рішення.

На що потрібно звернути увагу при прийманні житла в новому будинку

Новини


Нарешті настав довгоочікуваний день і Ваша мрія здійснилася – ви тепер власник нової квартири у новобудові. Тепер головне при першому огляді провести адекватну оцінку оселі. Необхідно відповідально віднестись до цього питання і все ретельно оглянути. Слід звернути увагу на наступне:

Як укласти правильний договір із забудовником?

Новини


Якщо ви вирішили вкласти гроші у будівництво своєї майбутньої квартири, важливо правильно укласти договір. Це необхідно для того, щоб уникнути небажаних ризиків і застрахувати себе від неприємностей в майбутньому.

Ви вирішили купувати квартиру у новобудові? А в якій краще?

Новини


На ринку житла найбільший попит мають квартири у новобудовах, на це є багато причин. Сучасні технології будівництва суттєво відрізняються, саме тому така різна вартість забудови. Розглянемо які бувають сучасні новобудови.

Сім причин купити квартиру в новобудовах у Львові

Новини


Придбати нове житло – це рішення досить відповідальне. Така мрія потребує великих фінансових затрат. Необхідно все ретельно зважити, кожну дрібницю треба врахувати. Перш ніж прийняти будь яке рішення, Ви переглядаєте безліч варіантів серед пропонованого житла.

Напевно, Ви задаєте собі непросте питання – де шукати омріяну квартиру. Перед вами два шляхи, два напрямки, по яких вам пропонують йти. Це первинний ринок новобудови та вторинний ринок вживаних квартир. Який обрати? Це на перший погляд просте питання потребує дуже ретельного розгляду. Розглянемо очевидні переваги квартири придбаної у новобудові Львова:

Як не потрапити на ненадійного забудовника квартир в новобудовах. На що слід звернути увагу при купівлі житла в новобудовах

Новини


Нажаль, на вітчизняному ринку можна зустріти недобросовісних продавців нерухомості. Це стосується й новобудови.

Щоб не втратити свої гроші та гарантовано вкласти кошти в майбутнє будівництво, бажано знати деякі ознаки ненадійних новобудов

Перевірка забудовника

Новини


Перед тим, як укладати договір на придбання житла в новобудові, перевіряйте обраного вами забудовника. Цей процес може зайняти певний час і потребує деяких знань. Скористайтеся нашими порадами й ви збережете свій час, а можливо й гроші.

Обираємо лінолеум

Новини


Як правильно выбрати фарбу у квартиру

Новини


Перш ніж вибирати фарбу для робіт в приміщенні потрібно звертати увагу на її безпеку. Адже обравши неправильно фарбу ви можете істотно нашкодити своєму здоров'ю, так як під впливом тепла, світла і вологи починають виділяти безліч хімікатів, які провокують:

Використання фарбопульта у будівництві - забудовник Зелений Двір

Новини


Фабропульт у будівництвіСьогодні все частіше і частіше стали застосовуватися при декоруванні ті кошти, які прискорюють процес перетворення того чи іншого об'єкта. До таких видів засобів можна віднести фарборозпилювачі або фарбопульти. Можна легко змінити інтер'єр і меблі будь-якого розміру і кольору. Однак є кілька правил.

Лакове покриття підлоги

Новини


Головна відмінна риса паркету - необхідність постійного і ретельного догляду. Паркетні дошки виготовлені з деревини, і без обробки вони не довговічні. Ось для цього і необхідно обробити паркет лаком. В сучасній промисловості розроблено багато різних покриттів, але лак залишається самим затребуваним з них.

Дзеркальні стелі у вашій оселі

Новини


На сьогоднішній день найпоширеніші стелі - дзеркальні. Вони прикрасять інтер'єр в квартирі, додадуть строгості в офісному приміщенні і припадуть до місця навіть в спортивних залах. Незаперечна гідність таких стель полягає в тому, що вони не вимагають складного виконання і виробляють глибоке враження завдяки дзеркальній поверхні.

Як правильно штукатурити стіни своїми руками

Новини


Всі види робіт по будівництву й ремонту необхідно робити обережно, з розумінням цієї справи. Помилки при роботі зі штукатуркою можуть призвести до негативних результатів. Через це спочатку необхідно підготуватися, а лише потім братися за цю справу. Для того щоб правильно зробити оздоблювальні роботи, необхідні теоретичні знання, якісно підготовлена поверхність, наявність точних маяків, а також якісний склад суміші. Під час роботи необхідно буде підготувати відповідні суміші й речовини.

ЖК "Зелений Двір" м. Винники

Новини


ЖК "Зелений Двір" м. Винники

ЖК "Зелений Двір" Рясне-2. Міс Львів 2016.

Новини


Як нам вдалося об'єднати здавалося б несумісні речі, жіночу красу і грацію, грубу арматуру та будівництво. спільний відео-експеримент від компанії"Зелений Двір" та конкурсу краси "Міс Львів". Запрошуємо до перегляду)

Будівельна компанія Зелений двір

Будівництво


За кілька років роботи на ринку будівництва наша компанія вже встигла зарекомендувати себе, як надійного і перспективного забудовника. Сьогодні ми здали повноцінний, завершений комплекс закритого типу з 7 будинків в м. Винники (Львів). Готуємо до здачі ще один житловий комплекс в м. Трускавець. Також на території м.Трускавець йде будівництво котеджного двору «Паштет». На етапі будівництва знаходиться великий житловий комплекс в районі Рясне-2 м.Львова та котеджне містечко «Сметана» в с. Бірки (Львівська область). Кожен день ми вдосконалюємося і прагнемо задовольняти все більшу кількість людей новими квадратними метрами житла. Наступні 3 хвилини відео ми б хотіли присвятити нашій компанії. Бажаємо приємного перегляду!)