x
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
  • Українська (ua)
  • Російська (ru)

Обираємо лінолеум

Новини


Як правильно выбрати фарбу у квартиру

Новини


Перш ніж вибирати фарбу для робіт в приміщенні потрібно звертати увагу на її безпеку. Адже обравши неправильно фарбу ви можете істотно нашкодити своєму здоров'ю, так як під впливом тепла, світла і вологи починають виділяти безліч хімікатів, які провокують:

Використання фарбопульта у будівництві - забудовник Зелений Двір

Новини


Фабропульт у будівництвіСьогодні все частіше і частіше стали застосовуватися при декоруванні ті кошти, які прискорюють процес перетворення того чи іншого об'єкта. До таких видів засобів можна віднести фарборозпилювачі або фарбопульти. Можна легко змінити інтер'єр і меблі будь-якого розміру і кольору. Однак є кілька правил.

Лакове покриття підлоги

Новини


Головна відмінна риса паркету - необхідність постійного і ретельного догляду. Паркетні дошки виготовлені з деревини, і без обробки вони не довговічні. Ось для цього і необхідно обробити паркет лаком. В сучасній промисловості розроблено багато різних покриттів, але лак залишається самим затребуваним з них.

Дзеркальні стелі у вашій оселі

Новини


На сьогоднішній день найпоширеніші стелі - дзеркальні. Вони прикрасять інтер'єр в квартирі, додадуть строгості в офісному приміщенні і припадуть до місця навіть в спортивних залах. Незаперечна гідність таких стель полягає в тому, що вони не вимагають складного виконання і виробляють глибоке враження завдяки дзеркальній поверхні.

Як правильно штукатурити стіни своїми руками

Новини


Всі види робіт по будівництву й ремонту необхідно робити обережно, з розумінням цієї справи. Помилки при роботі зі штукатуркою можуть призвести до негативних результатів. Через це спочатку необхідно підготуватися, а лише потім братися за цю справу. Для того щоб правильно зробити оздоблювальні роботи, необхідні теоретичні знання, якісно підготовлена поверхність, наявність точних маяків, а також якісний склад суміші. Під час роботи необхідно буде підготувати відповідні суміші й речовини.

ЖК "Зелений Двір" м. Винники

Новини


ЖК "Зелений Двір" м. Винники

ЖК "Зелений Двір" Рясне-2. Міс Львів 2016.

Новини


Як нам вдалося об'єднати здавалося б несумісні речі, жіночу красу і грацію, грубу арматуру та будівництво. спільний відео-експеримент від компанії"Зелений Двір" та конкурсу краси "Міс Львів". Запрошуємо до перегляду)

Будівельна компанія Зелений двір

Будівництво


За кілька років роботи на ринку будівництва наша компанія вже встигла зарекомендувати себе, як надійного і перспективного забудовника. Сьогодні ми здали повноцінний, завершений комплекс закритого типу з 7 будинків в м. Винники (Львів). Готуємо до здачі ще один житловий комплекс в м. Трускавець. Також на території м.Трускавець йде будівництво котеджного двору «Паштет». На етапі будівництва знаходиться великий житловий комплекс в районі Рясне-2 м.Львова та котеджне містечко «Сметана» в с. Бірки (Львівська область). Кожен день ми вдосконалюємося і прагнемо задовольняти все більшу кількість людей новими квадратними метрами житла. Наступні 3 хвилини відео ми б хотіли присвятити нашій компанії. Бажаємо приємного перегляду!)