x
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
  • Українська (ua)
  • Російська (ru)

Ви вирішили купувати квартиру у новобудові? А в якій краще?

Новини


Ви вирішили купувати квартиру у новобудові? А в якій краще?

На ринку житла найбільший попит мають квартири у новобудовах, на це є багато причин. Сучасні технології будівництва суттєво відрізняються, саме тому така різна вартість забудови. Розглянемо які бувають сучасні новобудови.

Нове покоління «панельок».

Всі ми знаємо панельні будинки, які зводилися за часів радянської влади. Життя в таких спорудах перетворювалось на довічну боротьбу за виживання. Сучасні технології будівництва досягли такого рівня, що багатоквартирні панельні будинки стали конкурентними й нічим не гіршими за монолітні або цеглові. Висока тепло – та звуко ізоляція знаходяться на високому рівні. Вартість квадратного метра таких забудов набагато нижча, завдяки спеціальній технології. Але є й мінуси: вам не дадуть дозвіл на перепланування та внутрішнє оздоблення квартир бажає кращого.

Монолітне будівництво.

Дуже ефективна технологія будівництва – заливається заводський бетон у сконструйовані форми й отримують міцні та надійні будівлі. Будинки зводяться за індивідуальними проектами. Таке будівництво має ряд переваг – продумане планування, високі стелі, ефективне збереження тепла, надійна звукоізоляція. Квартири в таких новобудовах дорожчі й зводяться вони значно довше.

Будинки із цегли.

Цегляні будинки зустрічаються в елітних новобудовах. Це екологічно чисті споруди, якісні, надійні. Надійно зберігають тепло – взимку тепло, а влітку прохолодно. Довше зводяться й коштують набагато дорожче.

Будинки із блоків.

Будівельний матеріал, який використовують – це шлакобетон та керамзитобетон. Таке житло вважається економ класу, це найдешевші квартири бо використовується незатратна технологія. Є недоліки – це недостатня звукоізоляція, неможливо змінити планування. Але це цілком доступний варіант придбати власне житло за доступною ціною.