x
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
  • Українська (ua)
  • Російська (ru)

На що потрібно звернути увагу при прийманні житла в новому будинку

Новини


На що потрібно звернути увагу при прийманні житла в новому будинку

Нарешті настав довгоочікуваний день і Ваша мрія здійснилася – ви тепер власник нової квартири у новобудові. Тепер головне при першому огляді провести адекватну оцінку оселі. Необхідно відповідально віднестись до цього питання і все ретельно оглянути. Слід звернути увагу на наступне:

1.Якість оздоблюваних робіт в під’їзді. Вам здається, що це не має прямого відношення до вашої квартири, але це не так. Ви оцінюєте загальну якість виконання робіт, сумлінність компанії забудовника.

2.Дуже важливо оглянути бетонні конструкції. Згідно плану БТІ можна перевірити міжкімнатні перегородки. Якщо будинок панельний, огляньте закладені монтажні стики та шви. В монолітних будинках перевірте відсутність нерівностей і дефектів лиття. Погану ізоляцію видає потемніння або нальот на стінах. Не повинно бути нерівностей або великих тріщин (приміть до уваги, що допускаються невеликі «усадкові» тріщини на стінах). Недопустимо вертикальне відхилення стін по вертикалі. Різна висота стель по кутах, наявність нерівностей підлоги – найпоширеніші проблеми, яких не повинно бути. Такі недоліки добре видно при штучному освітлені, тому бажано глянути нову квартиру вдень і ввечері.

3.Перевірте якість вікон та балконів або лоджій. Щільність склопакетів на вікнах не повинна викликати ніяких питань. Перевірте справність фурнітури, фіксаторів, замків.

4.Освітлення та електричні підключення. Перевірте освітлення в усіх кімнатах, справність вимикачів. Перевірте роботу розеток, їх цілісність та якість монтажу. Дзвінок повинен працювати справно.

5.Не менш важлива справність опалення, вентиляції та водопостачання. Радіатори опалення мають бути надійно закріплені на своїх місцях (відстань від стіни не менше 3 см, від підвіконня та від підлоги приблизно 5 см) Якщо ви оглядаєте опалення в літній період, укажіть це в акті приймання. Перевірте наявність та справність водолічильників. Під стояками не повинно бути слідів води, огляньте стики водопроводу. Перевірте роботу запірних кранів, змішувачів, вентилів. За допомогою аркушу паперу або запальнички перевірте наявність тяги в вентиляції.

Всі виявлені недоліки вкажіть в акті приймання.