x
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
  • Українська (ua)
  • Російська (ru)

Перевірка забудовника

Новини


Перевірка забудовника

Перед тим, як укладати договір на придбання житла в новобудові, перевіряйте обраного вами забудовника. Цей процес може зайняти певний час і потребує деяких знань. Скористайтеся нашими порадами й ви збережете свій час, а можливо й гроші.

1.Ретельно вивчайте ціни на ринку нерухомості. Низька ціна за квадратний метр може мати ознаки шахрайської схеми непорядних забудовників.

2.Перевіряйте реквізити компанії, наявність фізичної адреси де знаходиться офіс, чи є міські номери телефонів. Окремо необхідно перевірити адресу, за якою ведеться будівництво.

3.Зайдіть на сайт забудовника (якщо він існує – непогана ознака) https://greenyard.com.ua/, ретельно його вивчить. Знайдіть там всі відомості про компанію - забудовника та обов’язково про замовника. Якщо забудовник дійсно надійний, на сайті ви ознайомитесь з історією компанії, побачите фото вже побудованих об’єктів, введених в експлуатацію. Обов’язково має бути фотогалерея самого процесу будівництва обраного вами об’єкту. Всі основні документи компанії мають бути на сайті:

  • ліцензія на право здійснювати будівельні роботи;
  • дозвіл на виконання будівництва;
  • рішення про відведення ділянки землі під будівництво – прийняте місцевим органом влади;
  • договір на оренду землі або свідоцтво на право власності на земельну ділянку де ведеться будівництво;
  • проект забудови та його експертна оцінка;
  • план комунікацій та технічні умови на них.

4.Переконайтеся чи вибрана вами компанія не є фігурантом будь-яких судових справ. Це можна зробити на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

5.Знаходьте відгуки про компанію – забудовника на різноманітних сайтах, на спеціалізованих форумах. Вступайте в діалог з іншими інвесторами, задавайте питання. Виясніть, чи своєчасно забудовник здавав завершені об’єкти, як велося будівництво. Які виникали проблеми та як вони вирішувались. Поцікавтесь, скільки об’єктів забудовник вже здав в експлуатацію. Поспілкуйтесь зі щасливими власниками вже отриманих квартир.

6.Знайдіть інформацію про партнерів компанії – забудовника: з яким банком працює, підрядчики, архітектурне бюро. Вони мають бути також успішними та стабільними.

Крім того не зайвим буде особисто періодично відвідувати будівельний майданчик. Переконайтеся, що будівництво ведеться щодня. Зверніть увагу на кількість робітників та техніки на будівництві, їх активність.