x
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
  • Українська (ua)
  • Російська (ru)

Міфи про купівлю нерухомості в новобудові

Новини


Міфи про купівлю нерухомості в новобудові

Деякі наші клієнти виявляють побоювання щодо купівлі квартири в ще не збудованому будинку, або взагалі бояться купувати у новому, щойно зведеному будинку. Провідні експерти ринку нерухомості вважають такі побоювання безпідставними. Купівля квартири у новобудові буде правильним рішенням. Якщо переглянути статистику, можна помітити таку тенденцію – переважна більшість покупців переходять з вторинного на первинний ринок. Ми розглянемо деякі міфи та допоможемо прийняти правильне рішення.

Міф 1. Вигідніше купувати житло на вторинному ринку.

Фахівці переконують, що така думка помилкова. Новобудова набагато вигідніше. Крім того, закон захищає права покупця від початку та до кінця будівництва. Треба пам'ятати, що з роками нове житло буде тільки дорожчати, на відміну від вторинного, яке дешевшає. Велика ймовірність, що старі будинки підуть під знос і звільнять місце новобудовам.

Міф 2. Маловідомий забудовник може взагалі не закінчити будівництво.

Для порядного забудовника гучне ім'я не важливе. Найголовніше, перш ніж розпочати будівництво, мати всі права на ділянку. При підписанні угоди з будь-яким забудовником достатньо поцікавитись про самого забудовника та його партнерів. Наявність всіх необхідних документів та дозволів треба обов'язково перевірити. Якщо виникли будь-які сумніви, зверніться до експертів.

Міф 3. Додаткові витрати на юриста при купівлі квартири у новобудовах.

Як показує досвід, зовсім не обов'язково витрачати кошти на юристів купуючи квартиру у новобудові. В компаніях забудовниках, які міцно тримаються на ринку нерухомості, мають у своєму штаті власних незалежних експертів, котрі безкоштовно для вас займуться цими питаннями. Спеціалісти компанії «Зелений двір» допоможуть вирішити всі юридичні питання при оформленні документів.

Міф 4. Безпечніше купувати квартири у забудовника, а не в агентстві.

Надійний забудовник укладає угоди на співпрацю з перевіреними компаніями нерухомості. Ціни на нерухомість в таких випадках не відрізняються. Достатньо звернути увагу на всі дозвільні документи юридичної особи, з якою маєте намір скласти угоду – безпосередньо вона відповідає за будівництво перед вами. Компанія – забудовник «Зелений двір» завжди відкрита для наших клієнтів і несе повну відповідальність перед інвесторами.

Міф 5. Новобудова потребує додаткових вкладень у ремонт.

На практиці це далеко не так, фахівці з цим не згодні. На ринку новобудов великий вибір квартир з різним по вартості та якості оздобленням. Крім того, нові комунікації, сантехніка, електричне обладнання – велика перевага. На вторинному ринку при заміні цього потрібно витратити великі кошти. Ще одна важлива перевага новобудови – за додаткову оплату вам можуть оформити квартиру на ваш смак.

Компанія-забудовник «Зелений двір»