x
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
  • Українська (ua)
  • Російська (ru)

Лакове покриття підлоги

Новини


Головна відмінна риса паркету - необхідність постійного і ретельного догляду. Паркетні дошки виготовлені з деревини, і без обробки вони не довговічні. Ось для цього і необхідно обробити паркет лаком. В сучасній промисловості розроблено багато різних покриттів, але лак залишається самим затребуваним з них.
Який вид лаку необхідно використовувати? Лакови покриття мають різну кольорову гаму і виконуються на різній основи. Приступаючи до обробки підлог, необхідно визначитися з функціями приміщення і навантаженням на підлогу.
Квартира у львові, в якій мешкають лише кілька людей, можна зупинитися на лаку з нормальним навантаженням. Якщо ж це місце, де потрібно ходити у взутті, потік людей дуже значний, то слід вибирати лаки, здатні протистояти навантаженню. Ідеальним варіантом для такого паркету стануть покриття з водовідштовхувального складу. Вони захистять верх паркетної планки і не треба шліфування підлоги.
При бажанні ви легко зможете змінити колір. Однак, вибираючи паркетний лак, необхідно знати його хімічний склад, ступінь блиску і технологічні властивості. Так, основними робочими характеристиками лаків є щільність і механізм нанесення. За кольоровими характеристиками виділяють глянець і напівглянець. Деякі з них відрізняються матовістю і шовковистістю. Популярністю користуються також безбарвні лаки.
Лакові покриття реагують на освітлення, температуру, вологість і механічне навантаження. Термін придатності у кожного виду продукції різний.

ОСНОВНІ РІЗНОВИДИ

Лаки для грунтовки ідеально підходять для отримання відтінку, ізоляції природних масел рідкісної і екзотичної деревини, а також щоб уникнути попадання води на поверхню. Такі лаки сприяють скороченню витрат фінішного покриття. Правда необхідно перевірити їх сумісність з фінальним покриттям.
Квартира у львові купити, ви легко можете використати і водорозчинні лаки, які оптимально підходять за ціною і якістю. Після висихання покриття стає міцним і твердим. Ці лаки діляться на дві категорії: без розчинника, а також з 5% -ним і 15% -ним вмістом розчинника.
Водні лаки добре проникають в паркетні дошки і в щілини між ними. Наявність лаку в щілинах призводить до скрипу. Безводні лаки підійдуть для приміщення з високою відвідуваністю завдяки високим адгезійним властивостям до деревини. А під час покриття треба стежити, щоб поверхня була сухою. Інакше можна зіпсувати все: поверхня спіниться. Поліуретанові лаки хороші тим, що не потребують грунтовки. Вони еластичні і стійкі до води.
Основа алкіду - натуральні смоли. Вони проникають глибоко в паркетну дошку. Недолік роботи з такими лаками - доводиться постійно стежити за температурою в приміщенні, знижуючи її.
Формальдегідні лаки найстійкіші. Вони добре зчіплюються з поверхнею підлоги. Недоліком є сильний запах, тому для роботи з ними доведеться скористатися респіратором.
Купити квартиру у львові новобудова і вибирати паркетний лак потрібно не тільки по складу, але і по призначенню. Навіть в квартирі має сенс вибрати різний лак для кімнат.
Живіть в комфорті!