x
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
  • Українська (ua)
  • Російська (ru)

Як не потрапити на ненадійного забудовника квартир в новобудовах. На що слід звернути увагу при купівлі житла в новобудовах

Новини


Як не потрапити на ненадійного забудовника квартир в новобудовах. На що слід звернути увагу при купівлі житла в новобудовах

Нажаль, на вітчизняному ринку можна зустріти недобросовісних продавців нерухомості. Це стосується й новобудови.

Щоб не втратити свої гроші та гарантовано вкласти кошти в майбутнє будівництво, бажано знати деякі ознаки ненадійних новобудов:

1. Останнім часом ми можемо спостерігати таке явище, як довгобуд. Навіть у відповідальних забудовників трапляються затримки в будівництві на декілька місяців. Таке може трапитись через об’єктивні причини. Але це не є причиною для сумнівів щодо порядності забудовника. Набагато гірше, якщо затримка понад рік. Якщо Ви бачите, що будинок майже готовий (навіть на 90%) та будівництво припинено на рік і більше, ні в якому разі не купуйте житло у такого забудовника.

2.Перед тим, як мати справу з будь – яким забудовником, необхідно впевнитись у наявності всіх дозволів на будівництво. Не варто ризикувати, особливо якщо пропонують занадто привабливі ціни на квартири.

3.Ви маєте справу з новим забудовником, який ще нічого не збудував. Це ще не означає, що ви маєте діло з шахраєм. Але ймовірність проблем надалі з таким забудовником існує.

4.Надзвичайно привабливі пропозиції в порівнянні з іншими забудовниками – вже підозріло. Великі знижки, різноманітні довгострокові програми – явні ознаки фінансових проблем таких забудовників. Також існує ймовірність ризиків недобудови об’єктів. Відповідальний забудовник може пропонувати розстрочку тільки до введення новобудови в експлуатацію. Надалі такі операції по суті є кредитування, яке має здійснювати фінансова установа з відповідною ліцензією, а ніяк не забудовник.