x
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
  • Українська (ua)
  • Російська (ru)

Як забудовник складає ціну на квартири?

Новини


Як забудовник складає ціну на квартири?

Напевно, ви знайомі с ситуацією, коли в магазині зустрічаються однакові товари, але ціни суттєво відрізняються. В таких випадках ви вивчаєте склад продукту, порівнюєте властивості, якість складових, країну виробника і т.д. Саме такі фактори формують ціну товару.

Такі принципи діють і при складанні ціни на нерухомість. Дві зовні схожі квартири по вартості можуть суттєво відрізнятись. З'ясуймо, чому так буває та з чого формується ціна на квартири.

1. Площа житла.

Тут все просто. Ціна за квадратний метр помножена на загальну площу дає вартість квартири. Чим більше площа, тим вища ціна житла. Ціна квадратного метра містить в собі собівартість будівництва, яка в свою чергу складається з витрат на придбання земельної ділянки, будівельні матеріали й роботи, комунікації. Сюди додаються виплачені податки, зарплати працівників тощо. Крім того, якщо забудовник використовує кредитні кошти для будівництва, вартість житла має компенсувати всі витрати на кредит.

2. Планування житла.

Сучасне планування, на що в першу чергу звертають увагу, також впливає на вартість квартири. Зручне розташування кімнат та інших приміщень, виконане в найновіших архітектурних стилях – обов'язкові умови зведення новобудов.

3. Стадія зведення.

Якщо бажаєте заощадити, необхідно ще на початку будівництва вкладати гроші в майбутнє житло. Від того, на якому етапі будівництва Ви купуєте, залежить кінцева ціна квартири. Чим ближче до здачі в експлуатацію будівлі, тим дорожче. Іноді збільшення ціни сягає 30%.

4. Поверх, де ви купуєте квартиру.

Найбільш популярними завжди вважалися середні поверхи. Квартири на цих поверхах найбільш комфортні для проживання. Тут квартири дійсно зручні з усякого погляду. Середні поверхи віддалені від підвалу, де підвищена вологість. Віддаленість від даху гарантує захист від вологості з даху. Верхні поверхи залежні від ліфта, найменша несправність і вам гарантується виснажливий підйом на 9 поверх. Квартири на перших і останніх поверхах коштують менше.

5. В якому районі розташований будинок.

Зрозуміло, що квартири в будинку, який розташований в центральних районах міста виставляються на продаж за більш високими цінами, ніж у віддалених спальних районах. Але в мікрорайонах, які щойно будуються та тільки обживаються, квартири будуть коштувати відносно недорого.

6. Розвинена інфраструктура.

Комфортна транспортна розв'язка, зручні місця паркуванні для автомобілів відіграють важливу роль у повсякденному житті. Близькість шкіл, дитячих садочків, супермаркетів стає великою перевагою. Тому квартири у новобудовах із завершеною сучасною інфраструктурою коштують значно дорожче.

7. Який обрати клас будинку.

Квартири економ – класу, бюджетні варіанти - масове житло для людей із середнім достатком. В житлових комплексах такого класу можуть запропонувати деякі додаткові послуги: цілодобова охорона з відеоспостереженням, стоянка, тощо.

Якщо Ви обираєте елітне житло, готуйтеся викласти за нього значно більшу суму. Разом забудовник забезпечить панорамні вікна, ліфти за останнім словом техніки, бездоганний хол, теплий паркінг та багато інших приємних речей.

8. Технологія та матеріали будівництва.

Вартість квартири залежить від вибору сучасного матеріалу, технології зведення. Будинки із цегли найбільш дорогі. У чистому вигляді такі споруди зустрічаються рідко – застосовується комбінований метод будівництва. Далі йдуть монолітні будинки, самий популярний тип будівництва. Швидко зводяться та мають великий термін експлуатації до 150 років. Найбільш бюджетний варіант – це панельні будинки. Невелика звуко й теплоізоляція, неможливо змінити планування. Цим обумовлена низька ціна.

9. Рівень оздоблення.

В основному, забудовники продають квартири з готовим внутрішнім оздобленням. Рівень обробки може бути різним і надавати в вартості до 25%. Є можливість зробити оздоблення на ваш смак.

Треба пам'ятати, якщо вам пропонують житло за ціною, яка значно відрізняється від середньоринкової, це означає, що маєте справу з недобросовісним забудовником. Це може означати, що заощадили на якості будівельних матеріалів або використовуються сумнівні фінансові схеми. Забудовник «Зелений двір» піклується про те, щоб при купівлі квартир ви не потрапили на махінації шахраїв. Будьте пильними, не дозволяйте себе ошукати!