x
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
  • Українська (ua)
  • Російська (ru)

Дзеркальні стелі у вашій оселі

Новини


На сьогоднішній день найпоширеніші стелі - дзеркальні. Вони прикрасять інтер'єр в квартирі, додадуть строгості в офісному приміщенні і припадуть до місця навіть в спортивних залах. Незаперечна гідність таких стель полягає в тому, що вони не вимагають складного виконання і виробляють глибоке враження завдяки дзеркальній поверхні. Дзеркальні стелі по своїй конструкції підрозділяються на натяжні і підвісні. Перший тип більшою мірою поширений, оскільки дозволяє зберегти жорсткість конструкції і надійність при її експлуатації.

Дзеркальні стелі активно застосовуються для обладнання приміщень різноманітного типу і призначення. При цьому конструкція завжди вимагає максимальних змін початкового дизайну інтер'єру приміщень. Такі стелі візуально збільшують простір і надають приміщенню атмосферу урочистості і свята.
Конструкція таких стель складається з каркаса різноманітних типів і декоративної складової, вражає різноманітність дизайну, який може бути представлений в найрізноманітніших виконаннях. Каркас дзеркальної стелі виготовляється з металу, в окремих випадках його можна зустріти і в дерев'яному виконанні. Кріпиться ця конструкція до поверхні основної стелі, на який потім монтуються декоративні плити різноманітних квітів. Матеріалом для плит служить скло, оброблене на шліфувальному верстаті, така обробка і надає панелям дзеркальну гладкість. До речі, поверхня можна замовити глянсову або ж матову, все залежить від бажання покупця і господаря квартири.
Купити квартиру у львові з новою стелею стає все легше. Таку поверхню можна оздобити фацетом або малюнком, правда, великим попитом користуються панелі з різними кольоровими відтінками. Видимі елементи в таких конструкціях виконуються в найрізноманітніших колірних варіантах і текстури. Все залежить від смакових уподобань господаря квартири. Не варто забувати, що дзеркальні стелі для залу в квартирі і ресторану повинні відрізнятися. До всього треба підходити індивідуально.
Продаж квартир у львові мають разноманітний спектр дзеркальніх стель. Для кожного приміщення можна знайти свій варіант ексклюзивних плит. Кольори, тони, відтінки - в цьому розмаїтті можна заблукати. Плити відмінно поєднуються і з іншими матеріалами в кімнатах, які використовують в якості вставок і декоративних елементів. Такі конструкції дають можливість для різноманітних сполучень, зокрема, в міжстельовому просторі в нижній поверхні підвісної стелі або верхньої поверхні дзеркальних плит, де розташовуються комунікації інженерних систем. Дзеркальні стелі можуть використовуватися в різноманітних приміщеннях, навіть з високою вологістю, оскільки захисне покриття плит має високу вологостійкість. Так що дзеркальні стелі комфортно будуть себе почувати навіть в басейнах.
Дзеркальні стелі завдяки своїм конструктивним особливостям дозволяють вбудовувати найрізноманітніші світильники, так можна добитися максимального освітлення в приміщенні або ж зробити акцент на окремі місця. Монтаж цих конструкцій не займає багато часу і не вважається глобальною проблемою в технічному плані. Тут не потрібно певної підготовки стелі або покриттів. Догляд за дзеркальною стелею також не займе багато часу, достатньо періодично протирати їх сухою ганчіркою або пилососом. Вони відмінно переносять і чистячі засоби для виробів зі скла.