x
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
  • Українська (ua)
  • Російська (ru)

Сім причин купити квартиру в новобудовах у Львові

Новини


Сім причин купити квартиру в новобудовах у Львові

Придбати нове житло – це рішення досить відповідальне. Така мрія потребує великих фінансових затрат. Необхідно все ретельно зважити, кожну дрібницю треба врахувати. Перш ніж прийняти будь яке рішення, Ви переглядаєте безліч варіантів серед пропонованого житла.

Напевно, Ви задаєте собі непросте питання – де шукати омріяну квартиру. Перед вами два шляхи, два напрямки, по яких вам пропонують йти. Це первинний ринок новобудови та вторинний ринок вживаних квартир. Який обрати? Це на перший погляд просте питання потребує дуже ретельного розгляду. Розглянемо очевидні переваги квартири придбаної у новобудові Львова:

1. Перша перевага – це ціна. Не дивуйтесь, таке може бути, якщо ви вкладете гроші на початку будівництва. Крім того, на ремонт квартири в новобудові піде менше коштів, ніж перероблювати все на свій смак після колишніх хазяїв. Тут треба врахувати не тільки оздоблювані роботи, а й заміну всієї сантехніки, електромережі, комунікацій. Це дуже дороге задоволення.

2. «Чистота» документів – дуже важлива перевага. Купуючи житло на первинному ринку ви автоматично стаєте першим власником омріяної квартири. Вам не потрібно перевіряти законність володіння житлом попередніх господарів. Таким чином, ви застраховані від можливого шахрайства.

3. Можливість вільного вибору – головне не тільки в житті, але й при купівлі квартири. Якщо ви шукаєте житло по певним критеріям, наприклад, кількість кімнат, потрібний поверх, сонячна сторона та ін., на вторинному ринку вам запропонують небагато варіантів, це напевно. А що ми бачимо у новобудовах? Необмежений вибір гарантовано. Ви визначаєтесь з кількістю кімнат, а далі вільний вибір. Обирайте поверх, краєвид, планування кімнат. До речі, в сучасних новобудовах передбачається вільне планування простору квартири. Ви на свій смак маєте можливість перепланувати своє житло.

4. Нова квартира – це ліквідне жило. Нові комунікації, сучасне планування, наявність сучасних паркувальних місць для автомобілів, не зношені дитячі майданчики, а загалом інфраструктура – це не повний перелік переваг житла в новобудовах в плані ліквідності.

5. Сучасна інфраструктура – перевага, яка потребує окремого обговорення. Будівництво нового житла ведеться в обжитих місцях де вже є розвинена зручна транспортна розв’язка. Школи, дитячі садочки, магазини, аптеки, перукарні, басейни та багато чого іншого знаходяться в безпосередній близькості від вашої нової оселі. Якщо ви цінуєте комфорт, житло в новобудові - правильний вибір.

6. Зразкова прибудинкова територія новобудови – це норма. Чисті під’їзди, новий справний ліфт, діючі дитячі майданчики, цілі лавочки – таке можна побачити тільки в новобудовах. Додайте зручні паркувальні місця для автомобілів, яких вистачає усім.

7. Майже необмежений термін експлуатації будівель. Сучасні технології будівництва дозволяють досягти небувалої якості зведених споруд. Таким чином, купівля житла в таких новобудовах є справжньою інвестицією в майбутнє.

Вибір за вами, зважуйте та запитуйте. Якщо володієте інформацією, ви зможете зробити правильний вибір!