x
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
  • Українська (ua)
  • Російська (ru)

НАШI ПРОЕКТИ

greenyard1 greenyard2 smet Fresh komilfo greenyard3 greenyard3

Продаж квартир у львові

Не дивлячись на плин часу, все більших обертів набирає продаж квартир і Львів, як і інші великі міста, має чимало пропозицій для шукачів житла. Забудовник Зелений Двір виконує продаж квартир в новобудовах Львова по найвигіднішим цінам! Тільки якісні будівельні матеріали, тільки висока якість, тільки надзвичайно зручне розташування та розвинута інфраструктура — це все про забудовника жиловим комплексом – Зелений Двір.
Коли самим найбажанішим стає квартира в новобудові — саме тоді вашу увагу просто має привернути наш житловий комплекс. Якщо брати продаж квартир в новобудові Львова, як і будьяке велике місто, має чимало пропозицій, але скільки з них є прийнятними для людини з середньостатистичним прибутком?
Наш продаж квартир в новобудовах у львові є вигідним, доступним та зручним, ми намагаємося утримувати найоптимальніші ціни та організовувати найкращі пропозиції для покупців! Ми впевнені, що саме у нас ви відшукаєте свій дім мрії, де вам буде затишно та комфортно. Наші спеціалісти з радістю допоможуть вам у вирішенні всіх питань, пояснять незрозумілі моменти купівлі продажу та умов розстрочки. Тож поспішайте — ваша квартира вже існує і не може вас дочекатися! Не пропустить продаж квартир новобудови, Львів готовий здійснити вашу мрію!.
Мальовничі и затишні райони біля парків, віддалені від міського шуму новобудови чи навпаки будинок в самому серці Львова. Якщо ви шукаєте новобудови, чи житло на вторинному ринку, місто Львів може запропонувати Вам, широкий вибір приміщень для будь-яких цілей. Сучасні споруди з'являються як у центральній частині міста, так і на периферії. Ви можете вибрати те, що вам більше до смаку.

Квартири у Львові продаж від надійного забудовника

Наша компанія Зелени Двір легко допоможе зробити вашу мрію реальністю. Продаж квартир у львові - це те, що дає змогу знайти все найкраще для себе й своїх близьких.Переваги і недоліки є як в одного, так і в іншого виду житла та чіткої відповіді на це питання бути не може. Можна тільки порівнювати, враховувати обстановку і переваги конкретного покупця або сім'ї, і спробувати хоча б одним оком зазирнути в майбутнє.
У першу чергу доведеться визначитися, що включає в себе поняття "вторинне житло". Якщо будинок добудований і зданий в експлуатацію, а квартири є власністю забудовника, то таке житло, не дивлячись на те, що воно зовсім нове, при продажу вже вважається вторинним. Аналогічно відбувається і з житлом, яке перепродують приватні інвестори, отримуючи свій прибуток. Все перераховане вище житло по суті є новим, відмінність тільки в процедурі оформлення документів. Так що надалі під терміном "первинне житло" усвідомимо виключно новобудови.
Якщо ж розглядати будинки, яким вже по 10-15-20 років, то у такого різновиду вторинного житла є дві незаперечні переваги. По-перше, можливий реальний перегляд такої квартири, а значить, немає ризиків несвоєчасного введення в експлуатацію, ризиків, пов'язаних з діяльністю забудовників і т.д.

Продаж квартир в новобудовах у Львові

Продаж квартир у львові новобудові, ви будете мати сучасне, комфортабельне планування житла, велику кухню, просторі житлові кімнати, нові комунікації, відсутність "сумнівного" минулого.
Квартири у львові. Прийнявши таке рішення, ви не будете мати проблем з не витримуванням навантажень електричною проводкою і вийденими з ладу водопровідними і стічними трубами. А монолітно-цегляні будинки, споруджувані за новітніми технологіями, дають покупцеві квартири можливість змінити планування згідно потребам і звичкам своєї сім'ї.
В новобудовах, як правило, значно краще планування квартир: немає тісних кухонь, вузьких коридорів, в яких важко розвернутись. Тут вам буде затишно та просторо. Кухня потішить своїми великими розмірами, і готувати в цьому своєрідному «кулінарному цеху» буде для вас одним задоволенням. Крім того, інколи створити нове набагато простіше, ніж перетворити старе. На перший погляд, може видаватись, що помешкання в новобудовах потребує багато вкладень. Це дійсно так, але тут у вас новенька проводка, труби, каналізація, вікна. А якщо у вторинній квартирі ви теж надумаєте робити ремонт, тоді це може потребувати ще більших затрат, адже прийдеться міняти все.
До переваг житла в новобудовах також належить, як правило, хороша інфраструктура: нові ліфти, місце розташування, наявність поблизу дитячих майданчиків, паркінгів, прогулянкових зон. Крім того, ціни на таке помешкання є нижчими, особливо, якщо купляти квартиру ще під час будівництв, а не в час здачі. Звісно, можна знайти і недоліки, адже немає нічого досконалого. До мінусів житла в новобудові відносять ризик, що терміни здачі зависнуть і вам доведеться чекати довше. Крім того, в перші роки після заселення скоріш за все вам доведеться слухати мелодії ремонтних робіт у сусідів. Хоча в цьому розділі є квартири в новобудовах, які вже здані в експлуатацію і навіть мають зроблений ремонт, тому це є ще одним їхнім плюсом.