x
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
 • Українська (ua)
 • Російська (ru)

GreenYard у мiстi Алмати

«Green yard» – сучасний, європейський житловий комплекс, в основу якого покладені головні принципи проектування: раціональне використання простору, функціональність приміщень, комфорт і естетична складова всього ЖК. Розташований в передгір’ях Заілійського Алатау, в екологічно чистому районі Думан-2. «Green Yard» переважно є привабливим для життя і відпочинку. Невеликі площі квартир дають можливість придбати житло за доступною ціною, а також здійснити ефективне інвестування. Наявність комерційних площ дозволяє реалізувати свій власний бізнес недалеко від будинку. ЖК «Green Yard» – проект, де враховані всі зауваження і побажання найвимогливішого клієнта.

Закрита територiя
 • 1 та 2 кімнатні квартири
 • Вільні планування
 • Закрита територія
критi паркомiсця
 • Дитячий садок на території житлового комплексу
 • Система охорони
 • Відеоспостереження
дитячi майданчики
 • Дитячі ігрові майданчики
 • Супермаркет
 • Аптека
 • Паркомісця
Екологiчно-чиста зона
 • Розташування біля мечеті
 • Екологічно чиста зона
 • Гірська місцевість
 • Благоустрій прилеглої території
pl1

1 КIМНАТНI КВАРТИРИ

1 КIМНАТНI КВАРТИРИ – 55,5 м²

 

2 КIМНАТНI КВАРТИРИ

2 КIМНАТНI КВАРТИРИ – 55,5 м²

pl1
 
pl1

2 КIМНАТНI КВАРТИРИ

2 КIМНАТНI КВАРТИРИ – 55,5 м²

НАШI ПЕРЕВАГИ

 • Цiна
  Фіксована ціна в гривні без доплат та комісій
 • Вчасно
  Cвоєчасна здача будинків
 • Надiйно
  Надійний забудовник, відсутність будь-яких ризиків
 • Вiдкрито
  Відкрита документація
Ціна від 800 $/м²

Як придбати житло у Львовi

Житло у Львовi на сьогоднішній день є багато варіантів, єдиним барьєром якого є ціни. А оскільки це великий і досить відоме місто, то розцінки себе виправдовують. Але це не дуже радує жителів. Є можливість придбати тут хороше житло, не дуже витрачаючи? Коли людина готується до покупки квартири, то зазвичай ціни можуть дуже засмутити. GreenYard - це прекрасна можливість придбати квартиру за оптимальною ціною! Оригінальні, цікаві, красиві і комфортні об'єкти Зеленого двору не залишать вас байдужими! Серед всіх пропозицій ви напевно знайде саме з її - свою заповітну квартиру. Не сумнівайтеся, тому що ми гарантуємо вам продаж квартири у Львові за фіксованою в гривні ціни.

Ви можете докласти чимало зусиль для придбання квартири, але цим і зробите життя рідних кращим. Адже жит в кращому місті країни - це круто! Якщо ж ви шукаєте житло для здачі в оренду, то вас повинні зацікавити квартири в новобудовах. Нові квартири здати легше і вони дорогі, інших аналогів.

Житло у Львовi купити

Купити житло у Львовi, ви купуєте жито європейського формату, це означає: комфортабельним, сучасне і зручне. Важко сказати, що їх продаж здійснюють за завищеними цінами або ж вони дуже низькі. Саме за такі квартири досить висока і не повинно бути такої. А все просто, тому що це сучасне житло, яке буде доступно для всіх кого і головне якісним.

Надійний забудовник Зелений Двір

Так, ви можете підібрати варіанти від забудовника «Зелений двір» - фірма займається декількома проектами, користуються успіхом на ринку. Всі її об'єкти відрізняються надійністю, підвищеним рівнем комфорту. При цьому ціна на всі квартири в житлових комплексах вельми адекватна і, що важливо, фіксована.

До речі, забудовник піклуватися не тільки про облаштування квартир, але і про інфраструктуру прибудинкової зони. Це забезпечує жителям комплексу максимально комфортніше проживання.

Наша компанія Зелений Двір легко допоможе зробити вашу мрію реальністю. Продаж квартир - це те, що дозволяє знайти все найкраще для себе і своїх близьких. Переваги і недоліки є як у одного, так і в іншого виду житла та чіткої відповіді на це питання бути не може. Можна тільки порівнювати, враховувати обстановку і переваги конкретного покупця або сім'ї, і спробувати хоча б одним оком зазирнути в майбутнє.

Найкраща Квартира у Львові 

В першу чергу доведеться визначитися, що включає в себе поняття «вторинне житло». Якщо будинок добудований і зданий в експлуатацію, а квартири є власністю забудовника, то таке житло, незважаючи на те, що воно абсолютно нове, при продажу вже вважається вторинним. Аналогічно відбувається і з житлом, яке перепродують приватні інвестори, отримуючи свій прибуток. Та все це житло по суті є новим, відмінність тільки в процедурі оформлення документів. Так що в подальшому під терміном "первинку" розуміти виключно новобудови.

Гостинний гостьовий будинок Green Yard розташований біля підніжжя гір Тянь-Шаню в м Каракол. Був заснований як сімейний бізнес в 2002 році. Місцезнаходження ідеально підходить для гостей бажаючих відкрити для себе Джет-огузского, каракольський і Аксуйському ущелини, які сходять в гори Теско Ала-Тоо. Недалеко від лижної бази «Каракол», в 20 хвилинах від гостьового будинку. І в п'яти хвилинах від центру міста і в 18 км від берега озера Іссик-Куль.

Гостьовий будинок Green Yard в м Каракол. Знаходиться в п'яти хвилинах від центру міста. Для тих, хто цікавиться зимовими видами спорту, лижна база «Каракол» знаходитися в 20 хвилинах від гостьового будинку. Кімнати гостьового будинку чисті, затишні і комфортні. Відчуйте гостинність і домашній затишок!

У гостьовому будинку "Зелений дворик" - 15 номерів «Стандарт» (5 одномісних, 10 двомісних). Всі кімнати затишні, оформлені в світлих і м'яких тонах.