"СУСІДИ"
ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС
Житло буває різним. Кожен обирає своє. Хтось мріє про власний будинок, хтось обирає елітні пентхауси, а хтось просто шукає зручну та практичну квартиру.

Житловий комплекс "Сусіди" - це абсолютно нове бачення сучасного житла у місті Винники. Квартири у будинках комплексу чудово підійдуть на роль першої власної квартири для молодої сім'ї, адже ціна на них більш ніж доступна. При цьому використані якісні будівельні матеріали, надійне утеплення, сучасні металопластикові вікна роблять житло надійним та комфортним. Низька ціна - не компроміс з якістю, а насамперед, розумне планування будинків. У Сусідах ви не платите за надлишок площі коридорів чи балконів, ви отримуєте виключно практичне житло, гарно сплановане та абсолютно комфортне.

Це сучасне молодіжне житло де є все необхідне, починаючи від швидкісного інтернету та закінчуючи дитячим майданчиком. Окрім того, будинки комлпексу виглядають особливо - для них обране унікальне поєднання кольорів, що додає неповторної атмосфери кожному дню життя в цьому комплексі.

То ж не зволікайте аби не втратити можливість додати нових,
яскравих моментів у своє життя!

Краще розташування
Екологічно-чистий та тихий район міста
Інфраструктура у п'яти
хвилинній доступності
Якісні матеріали
Доступна ціна
Надійний забудовник
Продумані планування
ПЛАНУВАЛЬНІ
РІШЕННЯ
ТИПОВОГО
ПОВЕРХУ
РОЗТАШУВАННЯ
СЕКЦІЙ
СЕКЦІЯ 1
СЕКЦІЯ 2
однокімнатні
двокімнатні
однокімнатні
двокімнатні
ПРОЦЕС
БУДІВНИЦТВА
Отримати інформацію
Close
Залиште інформацію і ми обов'язкого Вам зателефонуємо найближчим часом
Яка кількість кімнат Вас цікавить?